İnci Taneleri’nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!

‘İnci Taneleri’ perşembe akşamları yeni bölümleriyle Kanal D’de yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta ekrana gelecek 13’üncü bölümünde bir dans sürprizi de gerçekleşecek.

Ayça’nın (Ülkü Hilal Çiftçi) okulunda düzenlenen bahar şenliğinde Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Dans Topluluğu da nefes kesen bir gösteriyle sahne alacak.

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜM

Bugün ekrana gelecek bölümde; Dilber (Hazar Ergüçlü), Azem’e olan kırgınlığını sürdürürken, Yıldız’la (Ümit Beste Kargın) iş kurmaya karar verecek. Ayça’nın kaygıları, Azem (Yılmaz Erdoğan) ile Piraye’yi (Selma Ergeç) yeniden birbirine yakınlaştıracak.

Türkiye’nin ilk profesyonel çocuk dans topluluğu olan Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen koreografisi, etnik, modern ve dünya dansları ile kurgulanan gösterileri sahneye taşınıyor. ‘İnci Taneleri’ izleyicileri yeni bölümde Kıvılcım’ların kısa bir gösterisine tanık olacak. 

AZEM KIZINA BİR ADIM DAHA YAKIN

İnci Taneleri’nin son yayınlanan 12. bölümünde Azem kızını aramak için kuruma tekrardan geldi. Burada uzun yıllardır çalışan kadından başkasıymış gibi bilgi aldı. Kadriye hanım, Nehir’in Arcan adında birisiyle büyük aşk yaşadığını ifade etti. Azem’i tanıyan müdürün gelmesiyle çocuğun soyadını öğrenemeden Kadriye özür dileyerek uzaklaştı. Azem kurumdan çıkacakken vazgeçerek geri döndü.

AZEM KIZINA YAKLAŞTI / TIKLA İZLE

ALEYNA, REYYAZ’A REST ÇEKTİ

25 Nisan tarihinde yayınlanan bölümde Cihan ve Necmi, Reyyaz’ın ofisine geldi. Aleyna’nın kaçmasına Reyyaz çok sinirlendi. Azem, Kadriye’yi tekrardan bularak Arcan’ın soyismini öğrendi. Reyyaz, Aleyna’yı getirene kadar Necmi’yi alıkoyacağını söylerken bir anda içeriye Aleyna’ya geldi. Necmi ve Reyyaz mekandan uzaklaşarak otaparka geldi. Nusret olanları öğrenince çok şaşırdı.

ALEYNA, NECMİ’Yİ ÖPTÜ! / TIKLA İZLE

AZEM’İN SÖZLERİ YÜREKLERE DOKUNDU

Öğrencisi Ayça’ya yarım kalan ödev kompozisyonunu tamamlayacaklarını söyleyen Azem, Aşk ile ilgili şu cümleleri kurdu:

Artık aşk bir sevgi meselesi değil, bir ihtiyaç meselesi. Neyi sevdiğinle ilgili değil, neye ihtiyaç duyduğunla ilgili. Gel gör ki sana ihtiyacım var cümlesi, seni seviyorum kadar masum değil sanki. Hep kendi çıkarını kollayan bir yanı var. İşin kötü kimse kimseye de muhtaç olmak istemiyor. Allah kimseyi muhtaç etmesin diye dua etmiyor muyuz? Şimdi bu sevda işine bulaşan herkes kendi içinde yalnız. Ve galiba artık hepimiz kendi yalnızlığımıza aşığız. Bazen o yalnızlığı başkalarıyla aldatıyoruz ve Allah’a şükür kimseye muhtaç değiliz.

DİLBER FENA DAĞITTI! / TIKLA İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir